Mentoring

Indywidualny mentoring to najbardziej skuteczna metoda rozwijania umiejętności i zdobywania wiedzy przez kadrę zarządzającą i pracowników-specjalistów.

Mentor dostosowuje zakres tematyczny spotkań do potrzeb krótko- i długoterminowych mentee. W trakcie spotkań, mentor posługuje się metodą case study, zadaniami o charakterze symulacji, analizą krytyczną, a także elementami projektowania procesów.

Mentoring kariery

Mentoring kariery, to seria sesji 1:1.

 • Rozmowa wstępna, analiza potrzeb i możliwych kierunków rozwoju zawodowego, plany na przyszłość: branże, stanowiska
 • Analiza i modyfikacja lub tworzenie dokumentów aplikacyjnych (cv, bio, list motywacyjny, list referencyjny - wersja polskojęzyczna, anglojęzyczna)
 • Analiza profilu na LinkedIn'ie - modyfikacja lub tworzenie (wersja polskojęzyczna, anglojęzyczna)
 • Efektywne i nieoczywiste sposoby na znalezienie nowej pracy - dostarczenie narzędzi
 • Przygotowanie do rekrutacji - interview, Assessment Center

  Opcja dodatkowo: interpretacja (w postaci raportu) i omówienie wyników testu Gallupa (The Clifton StrengthsFinder™)

  * * *

  Często myślałem o zmianie pracy, ale nie bardzo wiedziałem, jak się do tego zabrać. Już po pierwszej rozmowie z Żanetą miałem nowe pomysły, nakreślony plan działania, a po kilku dniach, nowe cv i super profil na LinkedIn. Przyznam, że dzięki temu zaoszczędziłem sporo czasu. Nigdy sam nie zrobiłbym tego tak szybko i dobrze. Żaneta przeprowadziła setki rekrutacji dla różnych firm i dobrze wie, jak to wygląda “od drugiej strony” - jakie są pytania czy zadania. Dla mnie to było kluczowe, kiedy przygotowywałem się do interview, a informacje o tym, jak negocjować warunki finansowe zapamiętam do końca życia :)

  Olaf, Firma Logistyczna, Product Manager

  Zwolnienie było dla mnie szokiem i nie wiedziałam co mam robić. Byłam załamana przez kilka tygodni. Koleżanka poleciła mi kontakt z Żanetą. Liczyłam na to, że pomoże mi ona zrobić nowe c.v., list motywacyjny, ale tak naprawdę dostałam znacznie więcej. Na pierwszym spotkaniu, rozmawiałyśmy o tym, jakie mam możliwości znalezienia pracy, z moim doświadczeniem i umiejętnościami. Zrozumiałam, że wcale nie muszę szukać jakiejkolwiek pracy. Żaneta przygotowała mnie do rozmowy kwalifikacyjnej i zachęciła mnie też do zrobienia testu Gallupa, który jest super!

  Agnieszka, kierownik działu, firma usługowa